Instagram

Pandora, opravdový důkaz lásky

Pokud si z nadpisu myslíte, že následuje inzertní článek a oslavná píseň na fenomén třpytivých korálků, to asi ne. Vysmívám se hodinovým frontám o Vánocích před tímto obchodem a upřímně opravdu mě baví pozorovat ty davy mužů, kteří se rozhodli obdarovat svou milovanou právě touhle předraženou blbostí, která je ovšem asi opravdovým důkazem lásky. 
Slečny a paní nalákané na celoživotní kompletaci vlastního šperku motivují své blízké k nákupu tohoto "originálního" doplňku, zřejmě díky dokonalé marketingové strategii.

Náramek i s korálky je masivní, težký a většinou ve stylu "každý pes, jiná ves", ale ok .. každá máme jiný vkus. Ovšem to vám hoky nevadí, že to už má dnes opravdu každá ? připadám si jako na základce, kdy jsme sbíraly pokemony a vyměnovly poggy... akorát, že tyhle poggy stojí od 900,- výš, a to o hodně výš. Myslím, že stejný účel by splnily i plastové korálky doma na hraní. Třpytí se stejně a možná i víc a aspoň by jste se nemusely bát, že Vám kvuli nim v tramvaji někdo usekne ruku. 

Jednoho krásného dne, se stalo (dneska), že jsme se se sestrama domluvily, že by byla Pandora hezký dárek pro maminku k narozeninám. Už několikrát se povzdechla jak je to pěkné a jak to mají kamarádky a že by se jí to taky líbilo. Tak když jí to udělá radost, jdeme do toho. Ještě že nejsou Vánoce a jde to bez front. V obchodě jsme byly skoro 3 hodiny s drobnýma prestávkama na odpočinek od takového stesu, kterým výběr skutečně byl a nutno poznamenat, že nepříjemné prodavačky tomu moc nedodávaly. 

Připadala jsem si jako idiot hned od začátku, kdy jsem se zeptala jak to funguje. Zřejmě jsem poslední žena na světě co to neví. Náramky tedy od 1 500,- do 40 000,-. Slušná cena za něco tak seriového. Na to korálky od 900,- raděj ani nechci vědět kam. Boj o to kolik jich koupit, abychom tam nenechaly výplatu a zárověn to vypadalo pěkně, zabral velmi dlouho. Nakombinovat totiž něco co se vám nelíbí je asi ještě horší, než kdybychom byly fanynky. K tomu několik protočených očí v sloup slečny za pultem, které jsem ve finále na rovinu přiznala co si o tom myslím a doufala, že si myslí totěž. Samozdřejmě nemyslela a od té doby už s námi nekomunikovala. 

Každopádně jsme pořídily úspěšný fenomén posledních let a když na to teď tak doma koukám, úplně hnusný to není. Možná ten stres ve mě vyvovává sympatie a pocit, že byl náramek vybojován. Což si mé povědomí vykládá velmi pozitivně. Že by v tomhle byl úspěch Pandory ?  Muž trávící půl dne ve frontě a po boji s něpříjemnou prodavačkou se cítí jako válečný hrdina. To bude ono. Úspěch odhalen. 

Prosím ať se ze mě nestane další vyznavačka víry Pandora. 

Co Váš názor ? 

Hezký den VŠEM :) 

T.